+38(066) 510-94-09
0 0

Опис

Berlin School of Business & Innovation (BSBI) - це бізнес-школа, яка концентрує свою увагу на тому, щоб допомогти випускникам стати перспективними фахівцями в обраній ними галузі. Кожен курс, який пропонує школа спрямований на поліпшення практичних ділових навичок і розуміння галузі. Школа надає інструменти і інформацію, які необхідні для професійного успіху. Всі курси використовують практичні методи навчання, такі як тематичні дослідження, відвідування виставок і підприємств, а також обговорення в класі.

Школа надає безкоштовні курси німецької мови для всіх студентів, а по закінченню навчання, випускники отримують право на роботу в Німеччині full-time до 18 місяців.

Більш того, незважаючи на те, що школа відкрилася зовсім недавно, вона вже досить успішно проводить співпрацю з відомими університетами по всій Європі. Ця дає можливість студентам відвідувати лекції кращих викладачів, а також брати участь в різноманітних стажуваннях і студентських програмах.

Розташування

BSBI розташований в університетському містечку в самому серці Берліна. Кампус розташований в Шенеберг, жвавому районі з гарною транспортною розв'язкою і великою кількістю красивих зелених зон. В околицях, оточуючих університетське містечко, є магазини, ресторани і кафе, де учні зможуть відпочити після навчання. Сама будівля розташована недалеко від Потсдамської площі, де розташовані кілька великих корпорацій, включаючи Sony, Deutsche Bahn і Daimler, що робить Шенеберг ідеальним місцем для вивчення бізнесу.

Чому тут варто навчатися

 • Особливості
 • Вартість
 • Університет має новий сучасний кампус з найкращим технічним забезпеченням
 • У кожного студента є можливість пройти оплачуване стажування
 • Учні можуть безкоштовно відвідувати заняття з німецької мови
 • Тут функціонує кар'єрний центр, який допомагає випускникам у пошуку роботи
 • Бакалаврат - від 8 500 євро / рік
 • Магістратура - від 11 000 євро / рік
 • Проживання і харчування - від 9 600 євро / рік
Berlin School of Business & Innovation2-min Berlin School of Business & Innovation-min Berlin School of Business & Innovation0-min Berlin School of Business & Innovation8-min Berlin School of Business & Innovation9-min

Програми

Бакалаврат

 • Economics and Business Administration (Економіка і бізнес адміністрування)
 • BA in Economics and Business Administration with Foundation Diploma (Економіка і бізнес адміністрування з підготовкою)

Магістратура

 • Maritime and Shipping Management (Управління морськими перевезеннями)
 • Fashion, Retail and Luxury Management (Мода, роздрібна торгівля і менеджмент)
 • Strategic Marketing (Стратегічний маркетинг)
 • Finance and Investments (Фінанси і інвестиції)
 • International Tourism, Hospitality and Event Management (Міжнародний туризм, готельний бізнес та організація заходів)
 • International Health Management (Міжнародне управління в охороні здоров'я)
 • Global MBA (Загальна програма МВА)

Докторантура

 • Business Administration (Бізнес управління)

Проживання

Власної резиденції у школи немає, але є можливість орендувати апартаменти поблизу школи.

Оренда апартаментів
Оренда апартаментів

Оцінити шанси на вступ
Відгуки наших студентів
Оформление визы, 2019
Лейла Мамедова
Оформление визы, 2018
По любым вопросам с визами, языковыми курсами обращаюсь в это агентство и всем советую! Так же планирую поступать за границу с помощью Compass! Профессионалы своего дела!
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, 2019
Глеб Черновский
Humber College, 2021
Помогли поступить в HUMBER college в Торонто и уже собираюсь лететь. Также организовали проживание, авиабилеты, трансфер. Буду рекомендовать!
Михаил Эйдель
Georgian College, 2017
Рады порекомендовать всем компанию Compass для отправки на обучение детей за границу, а также за грамотную визовую поддержку. Наша дочь учится в Канаде, все , начиная от выбора учебного заведения и заканчивая визой девочки сделали с профессионализмом. Спасибо
Александр Плахута
Учебные заведения, 2018
Благодаря компании Compass, моя дочь поступила в один из лучших ВУЗов США в сфере Искусства и Дизайна, а именно в Miami International University of Art and Design! Дочь абсолютно довольна, учится, работает над различными проектами - занимается любимым делом. Именно поэтому, я теперь рекомендую эту компанию всем своим друзьям, знакомым, потому что в Compass клиент на первом месте, все было четко, быстро, без проблем
Лилия Похыл
Учебные заведения, 2021
Хочу поблагодарить компанию compass в помощи организации Американской визы . Все было очень четко и предельно просто! Compass помогли мне связаться с одним из самых лучших кулинарных школ мира Le Cordon Bleu. Через месяц после отправки всех документов ( всеми вопросами и общением с Le Cordon Bleu занималась замечательная команда Compass ). После месяца ожиданий , я была принята в школу в Лос-Анджелесе! А ещё через месяц -у меня уже была американская виза:) вот уже несколько лет я проживаю в Лос Анджелесе . Всем советую эту компанию !! Они точно знают что они делают :) спасибо большое !
Женя Найдёнов
Учебные заведения, 2018
С помощью компании Compass, я поступил в среднюю школу в городе Нью-Йорке а теперь учусь в одном из лучших университетов в Америке - Pace University. Девочки из Compass всегда на связи, всегда рады помочь по любым вопросам, даже приезжают навестить гостей! Также, помогли моей семье сделать американские визы за что им очень благодарен! Всем рекомендую!
Мария Зибарева
Seneca Сollege, 2018
Замечательная компания, где работают потрясающие специалисты! Спасибо за помощь в поступлении в канадский колледж, а так же оформлении туристической визы!)))
Ольга Заярнюк
Учебные заведения, 2021
Уже четвертый раз обращаюсь в эту компанию по разным вопросам. И всегда консультация и работа на высочайшем уровне. С их помощью ездила на обучение в США и помогли получить туристические визы в Канаду, США и Велекобританию. А затем я поступила на магистрату в университет Великобритании и также с их помощью получила студенческую визу, за что им очень благодарна! Очень всем рекомендую!
Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів