+38(066) 510-94-09
0 0
Чому їдуть вчитися до Японії?

Є багато вагомих причин вчитися в Японії. Деяких студентів залучають високі освітні стандарти Японії, а інших приваблює багата культурна спадщина Японії. Щорічно за кордоном навчається близько 5 мільйонів студентів, і очікується, що це число буде продовжувати рости. Японія, в якій навчається понад 150 000 іноземних студентів, є одним з найбільш популярних напрямків для іноземних студентів.

Переваги освіти в Японії

  • Високі освітні стандарти. OECD ставить японських старшокласників на перше місце в світі з математики і на друге місце з наукової грамотності. В Японії найбільше лауреатів Нобелівської премії серед всіх азіатських країн.
  • Дивіться на світ, розвивайтеся як особистість. Навчання за кордоном дає вам безпрецедентну можливість жити, працювати і вивчати іншу культуру.
  • Вивчайте японську мову, отримуючи освіту. Навчання за однією з міжнародних програм дозволяє вам вивчати японську мову протягом всієї програми навчання, а також отримувати ступінь за іншою спеціальністю.
  • Японія - безпечне і спокійне місце для навчання. Японія - одна з найбезпечніших країн у світі. Насильницькі злочини рідкісні, Японія займає останнє місце за кількістю жертв злочинів на душу населення.

Короткострокові університети

Короткострокові університети схожі на спеціалізовані школи (дворічні курси), але менш орієнтовані на професійну підготовку (як і університети, студенти повинні будуть вивчати інші предмети, крім обраних ними). В Японії близько 400 короткострокових університетів.
університети

Більшість студентів, що надходять до вищих навчальних закладів, віддадуть перевагу вступити до університету (大学). Як і слід було очікувати, для надходження в великі корпорації і міжнародні компанії необхідно отримання ступеня поважного навчального закладу. В Японії близько 800 університетів, і їх можна розділити на три типи:


Національний

Національні університети - як випливає з їх назви - підтримуються державою і в кінцевому підсумку оплачуються платником податків. Як правило, це більші установи з великим бюджетом. В Японії близько 90 національних університетів, найвідоміші з яких - Токійський університет та Університет Кіото. Будучи фінансуються державою, вони є найдешевшими з точки зору плати за навчання, протягом чотирирічного періоду навчання.


Громадські

Державні університети знаходяться у веденні префектури, в якій знаходиться університет, і фінансуються за рахунок податків, що надходять від громадян цієї префектури (в Японії податки сплачуються містах та урядам, наприклад, муніципальний податок у Великобританії або державний податок у США). Як правило, це невеликі навчальні заклади в порівнянні з національними університетами, але головна відмінність полягає в тому, що студенти, які проживають в цій префектурі, платять менше за навчання, ніж ті, які цього не роблять. В Японії близько 100 державних університетів. Плата за навчання аналогічна національним університетам.


Приватний

Приватні університети не отримують державного фінансування і тому коштують дорожче, ніж національні і державні університети. Вони, як правило, краще обладнані, і у кожного є свої унікальні характеристики. В Японії близько 600 приватних університетів, на які припадає понад 75% студентів. Університет Кейо, Університет Васеда і Софійський університет - три найвідоміших. Приватні університети є найдорожчими з трьох.

Отримати консультацію з нашими спеціалістами
Заповніть форму або зв'яжіться з нами з допомогою наших месенджерів